Firma:


Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się handlem produktami opałowymi: węgiel, pellet, drewno opałowe, miały klasyfikowane, a w szczególności wysokiej jakości ekogroszki  i pellety tylko od Polskich producentów.

Nasz towar jest dostarczany na terenie całego kraju. Przy pomocy firm kurierskich jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów w całej Polsce.


Spełniamy wymogi stawiane przez producentów kotłów wyposażonych w palniki retortowe oraz podajniki ślimakowe lub tłokowe.


Prowadzimy regularne dostawy naszych produktów dla klientów detalicznych jak i hurtowych na terenie całego kraju. Korzystamy z taboru samochodów wyposażonych w windy samowyładowcze, wychodzimy na przeciw wymaganiom klientów i świadczymy usługę ''door to door'' czyli z drzwi pod drzwi, wraz z rozładunkiem niezależnie od miejsca zamieszkania w ciągu 48h od złożenia zamówienia".

W branży pelletu jesteśmy dystrybutorami pelletu Barlinek, Lava, OLIMP, Olczyk, Feniks i Varmo .   

Natomiast w branży węglowej jesteśmy partnerem POLSKIEJ GRUPY GÓRNICZEJ, Katowickiego Węgla , Południowego Koncernu Węglowego S.A., a tak, że Węglokosu Kraj.

Awizujemy i monitorujemy proces odbioru węgla, pelletu, a tak, że innych sortymentów bezpośrednio z kopalni i dużych fabryk w Polsce. Staramy się sprostać najbardziej wymagającym klientom. Warunki współpracy ustalamy wraz z klientem i dostosowujemy się do jego potrzeb.