Szybki skuteczny transport oraz innowacyjne rozwiązania transportowe! Kompleksowa obsługa usług transportowych tylko u nas!!!


Świadczymy szeroką skalę usług transportowych, są to przeważnie krajowe i lokalne dostawy produktów opałowych.

Korzystamy nie tylko z własnego transportu, ale również współpracujemy z zaufanymi przewoźnikami, którzy od lat przewożą szybko i do celu produkty opałowe. Na bazie wyselekcjonowanych firm z którymi współpracujemy od lat, możemy zaopatrzyć klientów na terenie całego kraju.


Przyjęty model gwarantuje lepszy przepływ i koordynację załadunków z terenu naszego składu opału oraz bezpośrednio od producentów  produktów opałowych.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniu naszych klientów detalicznych, wprowadziliśmy opcję DARMOWEGO TRANSPORTU dla odbiorców cało paletowych zarówno pelletu jak i ekogroszku. Poniżej zdjęcie naszego firmowego samochodu z windą plus wózek paletowy elektryczny:

PROMOCJA NIE PRZEGAP- TRANSPORT GRATIS -  ABY SKORZYSTAĆ Z OPCJI DARMOWEGO TRANSPORU NALEŻY ZAMÓWIĆ 5 PALET DOWOLNEGO PELLETU LUB EKOGROSZKU W PROMINIU 50 KM OD SIEDZIBY FIRMY!!

**Dostawy realizowane naszym samochodem firmowym z windą plus wózek paletowy elektryczny) :

- Dostawa do 5 km od siedziby naszej firmy 20 zł (minimalne zamówienie 0,5 palety, maksymalnie 5),

- Dostawa do 10 km od siedziby naszej firmy 40 zł  (minimalne zamówienie 0,5 palety, maksymalnie 5),

- Dostawa do 20 km od siedziby naszej firmy  80 zł  (minimalne zamówienie 0,5 palety, maksymalnie 5),

- Dostawa do 30 km od siedziby naszej firmy  120 zł  (minimalne zamówienie 0,5 palety, maksymalnie 5),

- Dostawa do 40 km od siedziby naszej firmy 160 zł  (minimalne zamówienie 0,5 palety, maksymalnie 5)

- Dostawa do 50 km od siedziby naszej firmy 200 zł (minimalne zamówienie 0,5 palety, maksymalnie 5)

- Dostawa do 60 km od siedziby naszej firmy 240 zł  (minimalne zamówienie 0,5 palety, maksymalnie 5)

- POWYŻEJ 70 KM DO WYCENY INDYWIDUALNIE POD NUMEREM TELEFONU: 664-498-848 

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO SPRAWDZENIA ODLEGŁOŚCI!!!


**DOSTAWA NASZYM FIRMOWYM SAMOCHODEM Z HDS od 5 do 7 palet samochodem SCANIA lub do 3 palet samochodem Mercedes Sprinter-

ABY SYSTEM OBLICZYŁ KOSZT DOSTAWY NALEŻY WPISAĆ DOKŁADNIE ADRES.

NASTĘPNIE WCISNĄĆ PRZYCISK ''zapisz'' . 

Na liście dostępnych form dostarczenia towaru pojawi się opcja "Nasz transport HDS", której koszt jest obliczany na podstawie stawki kilometrowej.


Dostawy węgla luzem oraz kruszyw są realizowane samochodami ciężarowymi typu wywrotka:⦁ Dostawy drobnicowe na terenie kraju, przeważnie są to palety z ekogroszkiem/pelletem workowanym niezależnie od miejscowości dostarczane są do 3 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie lub zamówienia przy płatności za pobraniem. Dostawy realizowane są samochodami dostawczymi oraz ciężarowymi wyposażonymi w windy samowyładowcze oraz wózki paletowe ( w sezonie sprzedaży opału czas dostawy może wydłużyć się do 10 dni roboczych).

                  

⦁ Koszty transportu (przesyłki paletowej na terenie całego kraju) to 210 zł przy przedpłacie na konto, natomiast pobranie 250 zł.

⦁ Dostawy całopojazdowe dotyczą klientów hurtowych (zamówienia od 18 do 24 ton ekogroszku lub pelletu). Zamówienia realizowane są samochodami o dopuszczalnej masie całkowitej 40 TON opału workowanego terenie kraju. Poniżej  fotografia tak zwanego powszechnie ''TIRa'' (naczepa typu firanka):

⦁ Dla klientów hurtowych zamawiających ekogroszek lub kruszywa luzem dostarczamy produkty pojazdami ciężarowymi typu ciągnik siodłowy + naczepa typu wywrotka: