Szybki skuteczny transport oraz innowacyjne rozwiązania transportowe! Kompleksowa obsługa usług transportowych tylko u nas!!!


Świadczymy szeroką skalę usług transportowych, są to przeważnie krajowe i lokalne dostawy produktów opałowych.

Korzystamy nie tylko z własnego transportu, ale również współpracujemy z zaufanymi przewoźnikami, którzy od lat przewożą szybko i do celu produkty opałowe. Na bazie wyselekcjonowanych firm z którymi współpracujemy od lat, możemy zaopatrzyć klientów na terenie całego kraju.


Przyjęty model gwarantuje lepszy przepływ i koordynację załadunków z terenu naszego składu opału oraz bezpośrednio od producentów  produktów opałowych.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniu naszych klientów detalicznych, wprowadziliśmy opcję DARMOWEGO TRANSPORTU dla odbiorców cało paletowych zarówno pelletu jak i ekogroszku. Poniżej zdjęcie naszego firmowego samochodu z windą plus wózek paletowy elektryczny:

PROMOCJA NIE PRZEGAP- TRANSPORT GRATIS - ABY SKORZYSTAĆ Z OPCJI DARMOWEGO TRANSPORU NALEŻY SPEŁNIĆ PONIŻSZE KRYTERIA:

- Dostawa do 10 km od siedziby naszej firmy 0 zł (minimalne 1 paleta, maksymalnie 6),

- Dostawa do 20 km od siedziby naszej firmy 0 zł (minimalne zamówienie 2 palety, maksymalnie 6),

- Dostawa do 30 km od siedziby naszej firmy 0 zł (minimalne zamówienie 3 palety, maksymalnie 6),

- Dostawa do 40 km od siedziby naszej firmy 0 zł (minimalne zamówienie 3 palety, maksymalnie 6),

- Dostawa do 50 km od siedziby naszej firmy 0 zł (minimalne zamówienie 3 palety, maksymalnie 6),

- Dostawa do 60 km od siedziby naszej firmy 0 zł (minimalne zamówienie 4 palety, maksymalnie 6),

- Dostawa do 70 km od siedziby naszej firmy 0 zł (minimalne zamówienie 4 palety, maksymalnie 6),

- Dostawa do 80 km od siedziby naszej firmy 0 zł (minimalne zamówienie 5 palet, maksymalnie 6),

- Dostawa do 90 km od siedziby naszej firmy 0 zł (minimalne zamówienie 6 palet, maksymalnie 6),

- POWYŻEJ 90 KM DO WYCENY INDYWIDUALNIE POD NUMEREM TELEFONU: 664-498-848

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO SPRAWDZENIA ODLEGŁOŚCI!!!

**DOSTAWA NASZYM FIRMOWYM SAMOCHODEM Z WINDĄ ORAZ WÓZKIEM PALETOWYM ELEKTRYCZNYM**

JEŻELI PAŃSTWA ZAMÓWIENIE NIE SPEŁNIA POWYŻSZYCH KRTERIÓW DLA DARMOWEJ DOSTAWY NALEŻY WYBRAĆ OPCJĘ ‘’NASZ TRANSPORT ’’ ABY SYSTEM OBLICZYŁ KOSZT DOSTAWY (OKOŁO 3,5 ZŁ ZA KM LICZONE W JEDNĄ STRONĘ) NALEŻY WPISAĆ DOKŁADNIE ADRES, NASTĘPNIE WCISNĄĆ PRZYCISK ''zapisz'' . Na liście dostępnych form dostarczenia towaru pojawi się opcja "Nasz transport", której koszt jest obliczany na podstawie stawki kilometrowej.

Przybliżony czas realizacji około 3 dni roboczych!

ABY SYSTEM OBLICZYŁ KOSZT DOSTAWY NALEŻY WPISAĆ DOKŁADNIE ADRES.

NASTĘPNIE WCISNĄĆ PRZYCISK ''zapisz'' . 

Na liście dostępnych form dostarczenia towaru pojawi się opcja "Nasz transport ", której koszt jest obliczany na podstawie stawki kilometrowej do 200 km od siedziby firmy. 


Dostawy węgla luzem oraz kruszyw są realizowane samochodami ciężarowymi typu wywrotka:⦁ Dostawy drobnicowe na terenie kraju, przeważnie są to palety z ekogroszkiem/pelletem workowanym niezależnie od miejscowości dostarczane są do 3 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie lub zamówienia przy płatności za pobraniem. Dostawy realizowane są samochodami dostawczymi oraz ciężarowymi wyposażonymi w windy samowyładowcze oraz wózki paletowe ( w sezonie sprzedaży opału czas dostawy może wydłużyć się do 10 dni roboczych).

                  

⦁ Koszty transportu (przesyłki paletowej na terenie całego kraju) to 210 zł przy przedpłacie na konto, natomiast pobranie 250 zł.

⦁ Dostawy całopojazdowe dotyczą klientów hurtowych (zamówienia od 18 do 24 ton ekogroszku lub pelletu). Zamówienia realizowane są samochodami o dopuszczalnej masie całkowitej 40 TON opału workowanego terenie kraju. Poniżej  fotografia tak zwanego powszechnie ''TIRa'' (naczepa typu firanka):

⦁ Dla klientów hurtowych zamawiających ekogroszek lub kruszywa luzem dostarczamy produkty pojazdami ciężarowymi typu ciągnik siodłowy + naczepa typu wywrotka: