Szybki skuteczny transport oraz innowacyjne rozwiązania transportowe! Kompleksowa obsługa usług transportowych tylko u nas!!!


Świadczymy szeroką skalę usług transportowych, są to przeważnie krajowe i lokalne dostawy produktów opałowych.

Korzystamy nie tylko z własnego transportu, ale również współpracujemy z zaufanymi przewoźnikami, którzy od lat przewożą szybko i do celu produkty opałowe. Na bazie wyselekcjonowanych firm z którymi współpracujemy od lat, możemy zaopatrzyć klientów na terenie całego kraju.


Przyjęty model gwarantuje lepszy przepływ i koordynację załadunków z terenu naszego składu opału oraz bezpośrednio od producentów  produktów opałowych.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniu naszych klientów zarówno detalicznych, jak i hurtowych podzieliliśmy usługi transportowe:

⦁ W promieniu 200 km od miejsca naszej siedziby (32-061 Przeginia Duchowna 334) jest możliwość dostarczenia węgla jak i pelletu naszym transportem, natomiast wszystko powyżej dostarczamy firmą kurierską- dotyczy to klientów detalicznych.

Poniżej znajdą Państwo zdjęcia naszych pojazdów.

CENY TRANSPORTU USTALANE SĄ BEZPOŚREDNIO Z KAŻDYM KLIENTEM!!!!

Dostawy ekogroszku workowanego i pelletu relizowane są samochodami ciężarowymi wyposażonymi w HDS, typu:

Są to samochody o mniejszej ładowności np. Mercedes Sprinter do 4 ton (zdjęcie poniżej)

⦁ Pojazdy o większej ładowności Scania do 8 ton (zdjęcie poniżej)


Dostawy węgla luzem są realizowane samochodami dostawczymi i ciężarowymi typu wywrotka:⦁ Dostawy drobnicowe na terenie kraju, przeważnie są to palety z ekogroszkiem workowanym niezależnie od miejscowości dostarczane są do 3 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie lub zamówienia przy płatności za pobraniem. Dostawy realizowane są samochodami dostawczymi oraz ciężarowymi wyposażonymi w windy samowyładowcze oraz wózki paletowe ( w sezonie sprzedaży opału czas dostawy może wydłużyć się do 10 dni roboczych).

                  

⦁ Koszty transportu (przesyłki paletowej na terenie całego kraju) to 220 zł

⦁ Dostawy całopojazdowe dotyczą klientów hurtowych (zamówienia od 18 do 24 ton ekogroszku lub pelletu). Zamówienia realizowane są samochodami o dopuszczalnej masie całkowitej 40 TON opału workowanego terenie kraju. Poniżej  fotografia tak zwanego powszechnie ''TIRa'' (naczepa typu firanka):

⦁ Dla klientów hurtowych zamawiających ekogroszek lub węgiel luzem dostarczamy produkty pojazdami ciężarowymi typu ciągnik siodłowy + naczepa typu wywrotka: